Rysunki techniczne Zdjęcie na rysunek — A5
  • Jakość korporacyjna
  • Błyskawiczne wyceny
  • Zamówienie w kilka minut

Rysunki techniczne Zdjęcie na rysunek — A5

Profesjonalne i szybkie rozwiązanie w zakresie tworzenia czarno-białych rysunków technicznych. Wystarczy przesłać dobrej jakości zdjęcie do naszej usługi ilustrowania onDemand i wybrać wymagany format wyjściowy, a my zmienimy zdjęcia Twojego produktu z wysokiej jakości ilustracje techniczne w wybranym formacie, do dowolnego wykorzystania.

Obsługiwane formaty plików wyjściowych: CGM, EPS, AI (Adobe Illustrator), SVG, IGES, DWG (AutoCad), DXF, TIFF, JPEG, PNG, Bitmap, CALS, WMF, PDF, FRAMEMAKER, XML

Na kartach poniżej podano dostępne języki, obsługiwane typy plików i szczegółowe informacje o tej usłudze. Aby uzyskać więcej informacji, kliknij przycisk Rozpocznij czat.

$50
za ilustrację
Realizacja: min. 3 dni

Nasi klienci

Przykład — zdjęcie zmienione na rysunek

Łatwo zmieniaj zdjęcia na rysunki. Aby osiągnąć oczekiwany wynik, wykonaj dobre zdjęcie. Przeczytaj nasz Przewodnik po idealnym zdjęciu i dowiedz się, na co warto uważać podczas robienia zdjęć.

Porównania rozmiarów — A4 do A7

Powyższa ilustracja przedstawia dokładne rozmiary i porównanie szczegółów naszej oferty:
• A7: Prosta, kompaktowa szata graficzna. Minimalny poziom szczegółowości.
• A6: Średnio złożona, kompaktowa szata graficzna. Średni poziom szczegółowości.
• A5: Złożona, kompaktowa szata graficzna. Wysoki poziom szczegółowości.
• A4: Bardzo złożona szata graficzna dużego formatu. Bardzo wysoki poziom szczegółowości.

Często zadawane pytania

W jakim formacie otrzymam rysunek?

Podczas tworzenia projektu możesz skorzystać z Dodatkowych instrukcji, by określić, jaki format chcesz otrzymać. Oferujemy pliki w wielu różnych formatach graficznych. Jeśli nie określisz docelowego formatu, otrzymasz gotowy plik w formacie JPEG.

Co zrobić w przypadku, gdy nie mam pewności, jaka powinna być jakość rysunku?

W naszym przewodniku "Idealne zdjęcie"? znajdziesz szczegółowe wytyczne, jak przygotować dobre zdjęcie do wykorzystania w naszych usługach zmieniania zdjęć na rysunki, a także przykłady zdjęć nieodpowiednich. Przewodnik zawiera też informacje kontaktowe na wypadek dalszych pytań.

Czy można płacić w ramach zamówienia zakupu?

W przypadku klientów detalicznych akceptowane są tylko płatności kartą kredytową. Nie jest możliwa płatność w ramach zamówienia zakupu.

Czy złożenie zamówienia wymaga założenia konta?

Tak. Aby złożyć zamówienie, trzeba utworzyć konto, ale nie jest to konieczne do otrzymania błyskawicznej wyceny.

Czy uzyskanie wyceny wymaga założenia konta?

Aby otrzymać wycenę, nie trzeba tworzyć konta w usłudze onDemand. Błyskawiczna wycena jest przesyłana w trzecim etapie procesu składania zamówienia. Utworzenie konta będzie niezbędne do złożenia zamówienia (czwarty etap procesu składania zamówienia). Po utworzeniu konta można zapisać wycenę i złożyć zamówienie w późniejszym terminie.

Czy obowiązuje opłata minimalna?

Tak. Obowiązuje minimalna opłata w wysokości 50 USD za język na projekt.

Ile to kosztuje?

Tłumaczenia Lionbridge onDemand są wyceniane według stałej stawki za słowo. Pełną listę opcji tłumaczeniowych i cennik można znaleźć na stronie https://legal.liondemand.com/

W jaki sposób zleceniodawca jest informowany o zrealizowaniu zamówienia?

Na adres podany przy zakładaniu konta zleceniodawca otrzymuje powiadomienia o przyjęciu i realizacji zamówienia.

Czy można anulować zamówienie?

Usługa onDemand korzysta z automatycznego systemu przekazywania plików, dzięki któremu czas realizacji zamówień jest maksymalnie skrócony. Z tego względu nie ma możliwości anulowania zamówień. Przed przesłaniem zamówienia należy zatem dokładnie je zweryfikować.

Czy można wprowadzać zmiany w przesłanym zamówieniu?

W przesłanym zamówieniu nie można już wprowadzać zmian. Wszystkie przesłane zamówienia są przetwarzane i podejmowane na bieżąco, a ich realizacja rozpoczyna się niemal natychmiast. Część zamówienia, którą trzeba zmienić, należy przesłać jeszcze raz jako nowe zamówienie. Aby uzyskać pomoc, kliknij przycisk Rozpocznij czat.

Czy można sprawdzić stan realizowanego zamówienia?

Pocztą elektroniczną przesyłane jest potwierdzenie o przyjęciu zamówienia, zaksięgowaniu płatności i realizacji zamówienia.

Czy za zamówione usługi wystawiany jest dowód zakupu?

Tak. Po złożeniu zamówienie zleceniodawca otrzymuje potwierdzenie e-mail. Ta wiadomość będzie też dowodem zakupu.

Czy za zamówione usługi wystawiana jest faktura?

Za zamówienia w usłudze onDemand domyślnie nie jest wystawiana faktura. Jeśli otrzymanie faktury jest warunkiem zakupu, kliknij przycisk "Rozpocznij czat" i skontaktuj się z naszymi pracownikami. Postaramy się znaleźć najlepsze rozwiązanie.

Jakie są opcje płatności?

Jedyną dostępną formą płatności dla klientów detalicznych jest karta kredytowa. Klienci, którzy wykupili opcję Enterprise, mogą płacić w ramach zamówienia zakupu lub za pomocą karty kredytowej. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się, jak wykupić opcję Enterprise.

Komu można zadać pytania dotyczące składania zamówienia?

Pytania te można zadać działowi obsługi klienta. W tym celu wystarczy kliknąć przycisk Rozpocznij czat albo wysłać zgłoszenie serwisowe.

Jaka jest wysokość opłaty manipulacyjnej?

Opłata manipulacyjna w przypadku wszystkich zamówień wynosi 3% wartości zamówienia.

Gdzie można uzyskać więcej informacji, pomoc i odpowiedzi na pytania?

Aby się z nami skontaktować, należy przesłać odpowiednie zgłoszenie. Z tej możliwości należy skorzystać w przypadku zadawania wszelkiego rodzaju pytań oraz zgłaszania wszelkiego rodzaju problemów lub opinii. Nasi specjaliści skontaktują się z nadawcą tak szybko, jak to będzie możliwe.

Czy można przesyłać pliki zip?

W ramach usługi onDemand obsługiwane są pliki zip (za pośrednictwem opcji ręcznej wyceny). W takim przypadku należy wypełnić formularz ręcznej wyceny i przesłać pliki zip we wspomniany sposób.

Co to jest Lionbridge onDemand?

Lionbridge onDemand to bezpieczny portal internetowy, w którym dostępne są profesjonalne usługi tłumaczeniowe. Za pośrednictwem łatwego w obsłudze interfejsu można tu zamówić usługi, które zostaną błyskawicznie wycenione i profesjonalnie wykonane w atrakcyjnej cenie. Zamówienie można złożyć w kilka minut za pomocą karty kredytowej.

Czy w przypadku anulowania zamówienia przysługuje zwrot zapłaconej kwoty?

W przypadku anulowania zamówienia nie przysługuje zwrot zapłaconej kwoty.