Testowanie w kraju docelowym
  • Jakość korporacyjna
  • Błyskawiczne wyceny
  • Zamówienie w kilka minut

Testowanie w kraju docelowym

TESTOWANIE URZĄDZEŃ PRZENOŚNYCH I APLIKACJI NA URZĄDZENIA PRZENOŚNE

W ramach naszych profesjonalnych usług testowania można przetestować swoje urządzenia przenośne i aplikacje na urządzenia przenośne. W tym przypadku można sprawdzić stosowne funkcje i treści pod kątem dostosowania do uwarunkowań danego kraju. Wśród przykładów testowania można wymienić płatności mobilne, pobieranie muzyki, treści i aplikacji, a także lokalne informacje z katalogów firm, informacje o lokalizacji i dojazdach do wyników wyszukiwania i reklam online. Lionbridge współpracuje ze społecznością doświadczonych dwujęzycznych testerów w ponad 80 krajach, którzy przeprowadzają testowanie na komputerach PC, tabletach, smartfonach i konsolach.

Najpierw należy uzgodnić zakres testowania. Oznacza to podanie konkretnych wymagań dotyczących testowania w odpowiednim formularzu. Po przesłaniu nam tego formularza oraz planu testowania, plików binarnych, instrukcji i innych istotnych informacji ocenimy zamówienie. Stosowna wycena zostanie przesłana zleceniodawcy pocztą elektroniczną. Jeśli zleceniodawca zaakceptuje wycenę i dokona płatności, rozpoczniemy realizację zamówienia.

Na kartach poniżej podano dostępne języki, obsługiwane typy plików i szczegółowe informacje o tej usłudze. Aby uzyskać więcej informacji, kliknij przycisk Rozpocznij czat.

80
USD za godzinę
Stawka zmienna w zależności od zakresu

Nasi klienci

Często zadawane pytania

Czy w przypadku anulowania zamówienia przysługuje zwrot zapłaconej kwoty?

W przypadku anulowania zamówienia nie przysługuje zwrot zapłaconej kwoty.