Testowanie aplikacji i stron internetowych
  • Jakość korporacyjna
  • Błyskawiczne wyceny
  • Zamówienie w kilka minut

Testowanie aplikacji i stron internetowych

Testowanie oprogramowania i stron internetowych

W ramach naszych profesjonalnych usług testowania można przetestować swoje aplikacje na urządzenia przenośne i komputery stacjonarne oraz strony internetowe. Wspomniane usługi obejmują m.in. testowanie funkcjonalności, testowanie przetłumaczonych produktów, wykonywanie testów odbiorczych i testowanie lingwistyczne na wielu platformach i w wielu językach.

Zakres testowania jest do uzgodnienia. Do wyceny potrzebujemy dokładnego zakresu prac oraz wszystkich planów testowania, plików binarnych i innych istotnych informacji. O wycenie projektu powiadamiamy pocztą elektroniczną. Po zaakceptowaniu wyceny możemy przystąpić do realizacji zamówienia.

Wynik testowania zależy od uzgodnionego zakresu i może obejmować poprawione pliki binarne, eksport z bazy błędów albo zwykłe potwierdzenie, że w oprogramowaniu nie ma konkretnych typów błędów.

Na kartach poniżej podano dostępne języki, obsługiwane typy plików i szczegółowe informacje o tej usłudze. Aby uzyskać więcej informacji, kliknij przycisk Rozpocznij czat.

60
USD za godzinę
Stawka zmienna w zależności od zakresu

Nasi klienci

Często zadawane pytania

Czy w przypadku anulowania zamówienia przysługuje zwrot zapłaconej kwoty?

W przypadku anulowania zamówienia nie przysługuje zwrot zapłaconej kwoty.