Ocena kulturowa
  • Jakość korporacyjna
  • Błyskawiczne wyceny
  • Zamówienie w kilka minut

Ocena kulturowa

Rozszerzasz działalność na inne rynki? Zadbaj o to, by Twój slogan, przekaz, nazwa produktu i witryna reprezentowały głos Twojej marki na lokalnym rynku.

Aby dopasować materiały marketingowe do potrzeb globalnych odbiorców, skorzystaj z Oceny kulturowej onDemand. Zapewnimy Ci porady ekspertów w zakresie nazwy produktu, sloganu i witryny, tak aby odpowiadały lokalnym, kulturowym i demograficznym potrzebom Twoich klientów na nowym rynku. Sukces na rynku międzynarodowym zależy od postrzegania Twojej marki i produktu przez lokalnych odbiorców. Największe firmy w branży dobrze wiedzą, jak skutecznie rozszerzać działalność na nowe regiony geograficzne. Ucz się od najlepszych i polegaj na nas, by osiągnąć sukces na poziomie lokalnym. Ocena kulturowa onDemand została stworzona po to, by pomóc Ci znaleźć odpowiedni głos Twojej marki w różnych krajach i zapewnić klientom dostęp do pełnych korzyści płynących z Twoich produktów i usług. Nasi redaktorzy z krajów docelowych błyskawicznie przeprowadzą rygorystyczne badania dotyczące lokalnego rynku i przekażą Ci jednoznaczną odpowiedź w ciągu kilku dni. Liderzy produkują na poziomie lokalnym, ale zarządzają na poziomie globalnym. Działaj efektywnie dzięki Ocenie kulturowej.

DLACZEGO JEST MI TO POTRZEBNE?

Czy Twój projekt wymaga przeprowadzenia badań lokalnej kultury? Jesteś właścicielem firmy i chcesz dostosować swój projekt do potrzeb indywidualnego lub regionalnego rynku? Wprowadzasz produkt w innych krajach lub uruchamiasz w nich swoją witrynę i chcesz mieć pewność, że używasz odpowiednich kolorów, symboli i numerów albo sprawdzić, jakie konotacje mają używane przez Ciebie nazwy i hasła? Chcesz sprzedawać produkty na całym świecie, dopasowując je do potrzeb lokalnych klientów? Wszystko jest możliwe. Wybierz Lionbridge, a my pomożemy Ci „myśleć globalnie i działać lokalnie”. ZACHĘCAMY DO KONTAKTU!

Ocena kulturowa jest łatwa w obsłudze – wystarczy przesłać wypełniony SZABLON i wybrać język źródłowy oraz docelowy, aby otrzymać błyskawiczną wycenę i złożyć zamówienie w ciągu kilku minut.

Możesz też łatwo skorzystać z naszej usługi TRANSKREACJI, by mieć pewność, że opis Twojego produktu zostanie kreatywnie przetłumaczony i dostosowany do realiów rynku docelowego.

Na kartach poniżej podano dostępne języki, obsługiwane typy plików i szczegółowe informacje o tej usłudze. Aby uzyskać więcej informacji, kliknij przycisk Rozpocznij czat.

$70
na rynek
Realizacja: min. 3 dni

Nasi klienci

Często zadawane pytania

Co to jest Lionbridge onDemand?

Lionbridge onDemand to bezpieczny portal internetowy, w którym dostępne są profesjonalne usługi tłumaczeniowe. Za pośrednictwem łatwego w obsłudze interfejsu można tu zamówić usługi, które zostaną błyskawicznie wycenione i profesjonalnie wykonane w atrakcyjnej cenie. Zamówienie można złożyć w kilka minut za pomocą karty kredytowej.

Czy tłumaczenia w usłudze onDemand są odpowiednie do celów biznesowych i innych zastosowań profesjonalnych?

Każdego dnia za pośrednictwem witryny onDemand świadczymy usługi tłumaczeniowe podmiotom z listy Fortune 500 w jakości odpowiedniej do celów biznesowych. W Internecie nie ma tłumaczeń lepszej jakości.

Czy tłumaczenie jest wykonywane maszynowo czy przez rodzimych użytkowników języka docelowego?

Tłumaczenia w usłudze onDemand są wykonywane przez rodzimych użytkowników języka docelowego.

Czy można zamówić próbkę tłumaczeniową, aby sprawdzić jakość tłumaczenia?

W usłudze onDemand nie są dostępne próbki tłumaczeń. W kwestiach jakości można nam zaufać, ponieważ jesteśmy największym dostawcą usług tłumaczeniowych na świecie. Każdego dnia za pośrednictwem witryny onDemand świadczymy usługi tłumaczeniowe podmiotom z listy Fortune 500 w jakości odpowiedniej do celów biznesowych. W Internecie nie ma tłumaczeń lepszej jakości.

Czy można anulować zamówienie?

Usługa onDemand korzysta z automatycznego systemu przekazywania plików, dzięki któremu czas realizacji zamówień jest maksymalnie skrócony. Z tego względu nie ma możliwości anulowania zamówień. Przed przesłaniem zamówienia należy zatem dokładnie je zweryfikować.

Czy można wprowadzać zmiany w przesłanym zamówieniu?

W przesłanym zamówieniu nie można już wprowadzać zmian. Wszystkie przesłane zamówienia są przetwarzane i podejmowane na bieżąco, a ich realizacja rozpoczyna się niemal natychmiast. Część zamówienia, którą trzeba zmienić, należy przesłać jeszcze raz jako nowe zamówienie. Aby uzyskać pomoc, kliknij przycisk Rozpocznij czat.

Czy można płacić w ramach zamówienia zakupu?

W przypadku klientów detalicznych akceptowane są tylko płatności kartą kredytową. Nie jest możliwa płatność w ramach zamówienia zakupu.

Czy można przesyłać pliki zip?

W ramach usługi onDemand obsługiwane są pliki zip (za pośrednictwem opcji ręcznej wyceny). W takim przypadku należy wypełnić formularz ręcznej wyceny i przesłać pliki zip we wspomniany sposób.

Czy zakres zamówienia, język źródłowy lub wybrane języki docelowe mają wpływ na czas realizacji?

Tak. Czas realizacji zależy od zakresu zamówienia, języka źródłowego i wybranych przez zleceniodawcę języków docelowych. Aby szybko uzyskać wycenę i poznać czas realizacji zamówienia, należy kliknąć przycisk Kup teraz i postępować zgodnie z wyświetlonymi instrukcjami dotyczącymi przesłania plików.

Czy złożenie zamówienia wymaga założenia konta?

Tak. Aby złożyć zamówienie, trzeba utworzyć konto, ale nie jest to konieczne do otrzymania błyskawicznej wyceny.

Czy uzyskanie wyceny wymaga założenia konta?

Aby otrzymać wycenę, nie trzeba tworzyć konta w usłudze onDemand. Błyskawiczna wycena jest przesyłana w trzecim etapie procesu składania zamówienia. Utworzenie konta będzie niezbędne do złożenia zamówienia (czwarty etap procesu składania zamówienia). Po utworzeniu konta można zapisać wycenę i złożyć zamówienie w późniejszym terminie.

Czy przesyłane pliki muszą mieć określony format?

Tak. Należy przesłać pliki w formacie CSV z określonymi tytułami nagłówków kolumn.

Czy za zamówione usługi wystawiany jest dowód zakupu?

Tak. Po złożeniu zamówienie zleceniodawca otrzymuje potwierdzenie e-mail. Ta wiadomość będzie też dowodem zakupu.

Czy za zamówione usługi wystawiana jest faktura?

Za zamówienia w usłudze onDemand domyślnie nie jest wystawiana faktura. Jeśli otrzymanie faktury jest warunkiem zakupu, kliknij przycisk "Rozpocznij czat" i skontaktuj się z naszymi pracownikami. Postaramy się znaleźć najlepsze rozwiązanie.

W jaki sposób zleceniodawca jest informowany o zrealizowaniu zamówienia?

Na adres podany przy zakładaniu konta zleceniodawca otrzymuje powiadomienia o przyjęciu i realizacji zamówienia.

Jaka jest wysokość opłaty manipulacyjnej?

Opłata manipulacyjna w przypadku wszystkich zamówień wynosi 3% wartości zamówienia.

Czy obowiązuje opłata minimalna?

Tak. Obowiązuje minimalna opłata w wysokości 50 USD za język na projekt.

Jak dokonywana jest wycena na podstawie przesłanego pliku?

Korzystamy z oprogramowania, które automatycznie liczy i analizuje słowa w plikach. Jest ono zgodne z obowiązującymi w branży standardami określania liczby słów, a efekty jego działania zostały poddane rygorystycznym testom pod kątem dokładności.

Jak wygląda kontakt zleceniodawcy z tłumaczem?

Specjalista ds. onDemand lub kierownik projektu ze strony Lionbridge skontaktują się ze zleceniodawcą pod adresem e-mail podanym na koncie zleceniodawcy, aby skonsultować się w sprawie pytań zadanych przez tłumaczy i zespół ds. językowych.

Jakie języki są obsługiwane w tej witrynie?

Obsługiwane języki źródłowe i docelowe zostały podane na karcie powyżej.

Kto zamawia usługi onDemand?

Z usług onDemand korzystają różni klienci — od małych firm po przedsiębiorstwa z listy Fortune 500. Naszymi klientami są m.in. właściciele marek Microsoft, Expedia, HP, Adobe, Canon, Cisco, Hotels.com, Disney, Hilton Worldwide i Whirlpool.

Gdzie można uzyskać więcej informacji, pomoc i odpowiedzi na pytania?

Aby się z nami skontaktować, należy przesłać odpowiednie zgłoszenie. Z tej możliwości należy skorzystać w przypadku zadawania wszelkiego rodzaju pytań oraz zgłaszania wszelkiego rodzaju problemów lub opinii. Nasi specjaliści skontaktują się z nadawcą tak szybko, jak to będzie możliwe.

Czy w przypadku anulowania zamówienia przysługuje zwrot zapłaconej kwoty?

W przypadku anulowania zamówienia nie przysługuje zwrot zapłaconej kwoty.